• Alete Макарони със зеленчуци и говеждо месо 250гр. от 1год.

Alete Макарони със зеленчуци и говеждо месо 250гр. от 1год.

Цена
4.25лв

Alete Макарони със зеленчуци и говеждо месо 250гр. от 1год.

Състав: Зеленчуци 40.5% (доматено пюре 17.5%, моркови 12%, пащърнак, червена чушка 5%), вода, варени макарони 15% (вода, грис от твърда пшеница, ЯЙЧЕН ПРОТЕИН НА ПРАХ), говеждо месо 9%, оризово брашно нишесте, рапично масло, слънчогледово масло, йодирана сол (сол, калиев йодат), билки, пипер.

Съдържа Глутен и Яйца