• Bebivita Говеждо със зеленчуци 220 гр. над 8м

Bebivita Говеждо със зеленчуци 220 гр. над 8м

Цена
2.30лв

Bebivita Говеждо със зеленчуци 220 гр. над 8м

Cъcтaв: зeлeнчyци 62% (моркови, домати, картофи 15%), вода, варен ориз, говеждо месо 8,6%, нишесте, рапично масло 0,8%, йодирана сол, железен дифосфат.

Без Глутен